Az Electrolux a termelése egy részét Magyarországra helyezte át
2015-09-01 13:09:08
A Svéd háztartási gépgyártó vállalat egyik észak olaszországi üzemében folyó gyártást helyezné át Magyarországra. A cég közlése szerint venetói Suseganában lévő magas műszaki színvonalú beépíthető hűtőgépgyártást fogják áthelyezni Magyarországra.